Hledáme členy do našeho týmu

na pozici Elektrotechnik

Náplň práce:

Diagnostika a opravy základních desek mobilních zařízení, čtení ve schématech, zapisování naměřených hodnot do systému, správa zakázek, testování zařízení.

Požadujeme:
Elektrotechnické vzdělání, technické myšlení, samostatnost, kreativita, spolehlivost,  základy pájení, praxe v elektrotechnickém oboru minimálně 1 rok, zkušenosti s opravami základních desek mobilních zařízený výhodou.

Nabízíme:
hlavní pracovní poměr, smlouvu na dobu neurčitou, přátelské prostředí, firemní akce, odpovídající finanční ohodnocení + výkonnostní bonusy + vánoční bonusy.

V případě zájmu zašlete Váš životopis s názvem vybrané pozice na trojanek@primesolder.cz

na pozici Specialista na opravy Macbooků, iMaců

Diagnostika a opravy základních desek Macbooků a iMaců, čtení ve schématech, zapisování naměřených hodnot do systému, správa zakázek, testování zařízení.

Požadujeme:
Elektrotechnické vzdělání, technické myšlení, samostatnost, kreativita, spolehlivost,  základy pájení, praxe v elektrotechnickém oboru minimálně 1 rok, zkušenosti s opravami základních desek MacBooků a iMaců, opravy základních desek ostatních mobilních zařízení výhodou.