Prime Solder s.r.o. 

specialista na opravy základních desek


Společnost Prime Solder s.r.o. je prvním servisem v České republice, který se zabývá výhradně opravami základních desek mobilních telefonů na součástkové úrovni. Specializujeme se na mobilní zařízení Apple, Samsung a další. Díky našim dlouholetým zkušenostem v elektrotechnice, vlastnímu know-how, pájení a BGA/SMD výměn dokážeme opravit závady, které jsou pro jiné servisy neopravitelné. Naši technici jsou důkladně proškoleni a mají evropské certifikáty z elektrotechniky. Používáme pouze nové originální čipy a SMD součástky, které máme skladem. Zakládáme si na víceúrovňovém ESD (antistatickém) prostředí, díky kterému ochráníme Vaše zařízení před elektrostatickým výbojem. Opravy provádíme s maximální péčí k základní desce, za pomocí nejmodernějšího vybavení  ( pájecí stanice JBC, BGA Rework systémy QUICK a další.. )


5.8.2015 – Vybavujeme naše pracoviště nanopájecími technologiemi, opravíme tak pro Vás ještě víc.


20.12.2015 – Spolupracujeme již s desítkami servisů v České republice, Slovensku a Německu. Připojte se k nám i Vy a nabídněte zákazníkům nové profesionální služby.


8.4.2016 – Podílíme se na tvorbě odborných článků z našeho oboru např. http://www.svetandroida.cz/co-se-deje-pri-padu-telefonu-201604


21.11.2016 – Opravujeme základní desky SAMSUNG + nabízíme SWAP ( výměnu ) základní desky za repasovanou


15.8.2017 – Měníme a programujeme NAND paměti u Apple zařízení, dokážeme zvětšit kapacitu paměti iPhonu.


23.2.2018 – Získáváme ocenění 2. nejlepší služba Prahy 3


22.10.2018 – Stěhujeme se do centra Prahy, budeme Vám blíže 🙂

Nadále se budeme snažit být těmi nejlepšími a poskytovat nejodbornější servis.