Prime Solder s.r.o. 

specialista na opravy základních desek


Jsme prvním servisem v České republice, který se nezabývá pouze výměnami dílů u mobilních zařízení, ale i opravami základních desek na nejvyšší úrovni. Jedině u nás máte jistotu, že Vám provedeme skutečně profesionální diagnostiku Vašeho zařízení nebo zachráníme Vaše drahocenná data. Specializujeme se na mobilní zařízení Apple, Samsung, ovšem opravíme i jiná elektronický zařízení na poptávku. Díky našim dlouholetým zkušenostem v elektrotechnice, pájení a BGA/SMD výměn dokážeme opravit závady, které jsou pro jiné servisy neopravitelné. Naši technici jsou důkladně proškoleni a mají evropské certifikáty z elektrotechniky. Používáme pouze nové originální čipy a SMD součástky, které máme skladem. Zakládáme si na víceúrovňovém ESD (antistatickém) prostředí, díky kterému ochráníme Vaše zařízení před elektrostatickým výbojem. Opravy provádíme s maximální péčí, za pomocí nejmodernějšího vybavení ( pájecí stanice JBC, BGA Rework systémy QUICK a další.. ).


Podílíme se na tvorbě odborných článků z našeho oboru

http://www.svetandroida.cz/co-se-deje-pri-padu-telefonu-201604

https://jablickar.cz/v-prime-servisu-si-poradi-s-vadnym-audiem-ale-i-jinymi-zavadami-na-zakladni-desce-iphonu/

https://www.letemsvetemapplem.eu/2019/09/12/v-prime-servisu-si-poradi-s-vadnym-audiem-ale-i-jinymi-zavadami-na-zakladni-desce-iphonu/

https://www.letemsvetemapplem.eu/2020/01/10/ceska-spolecnost-prime-servis-dokaze-opravit-nefunkcni-domovske-tlacitko-iphonu/

https://www.letemsvetemapplem.eu/2020/02/25/ceska-firma-prime-servis-dokaze-opravit-nefunkcni-wi-fi-na-iphonu/


5.8.2015 – Vybavujeme naše pracoviště nanopájecími technologiemi, opravíme tak pro Vás ještě víc.


20.12.2015 – Spolupracujeme již s desítkami servisů v České republice, Slovensku a Německu. Připojte se k nám i Vy a nabídněte zákazníkům nové profesionální služby.


21.11.2016 – Opravujeme základní desky SAMSUNG + nabízíme SWAP ( výměnu ) základní desky za repasovanou


15.8.2017 – Měníme a programujeme NAND paměti u Apple zařízení, dokážeme zvětšit kapacitu paměti iPhonu.


23.2.2018 – Získáváme ocenění 2. nejlepší služba Prahy 3


1.11.2018 – Stěhujeme se do centra Prahy a otevíráme na prosby mnoha z Vás expresní servis, který nese název Prime Servis.


1.12.2019 – Jsme partneři mnoha významných firem a jsme kladně hodnoceny za komplexnost oprav (záchrana dat, výměny dílů, pájení na součástkové úrovni, opravy nejen telefonů, ale i dalších elektronických zařízení používaných ve firmách, poradenství) s poskytnutím až 2 roky dlouhé záruky.

Nadále se budeme snažit být těmi nejlepšími a poskytovat nejodbornější servis.

Naše provozovna v centru Prahy 1 – u Masarykova nádraží